Za Mega Concept dizajn enterijera znači mnogo više od same estetike; Foto: Mega Concept
Posao

Mega Concept traži prodavca – dizajnera za opremanje enterijera

Prijavite se ako želite da dokažete svoju kreativnost i priključite se dinamičnom timu stručnih dizajnera. Konkurs je otvoren do 1. novembra 2024. godine.

Mega Concept je kompanija koja veruje da dizajn enterijera znači mnogo više od same estetike. Svakom projektu prilazimo sa željom da se ljudi lepše osećaju u prostoru u kome borave i da unapredimo način na koji žive i rade.

Bez obzira na veličinu projekta, naš cilj je uvek isti – bliska saradnja sa klijentima kako bismo im pomogli da uobliče svoje želje i maštu pretoče u stvarnost. Upravo tako smo stekli reputaciju koja nas prati nakon opremanja velikog broja stanova, kuća, restorana, poslovnih prostora, ali i javnih objekata i hotela.

U potrazi smo za inovativnom osobom koja želi da dokaže svoju kreativnost i priključi se dinamičnom timu stručnih dizajnera. Ukoliko osećate da sa nama delite istu strast prema dizajnu enterijera, pozivamo vas da se prijavite za poziciju:

Prodavac – dizajner za opremanje enterijera

Poželjno da kandidat poseduje:

  • Viša ili visoka stručna sprema (prednost je završena škola iz oblasti dizajna, umetnosti…);
  • Iskustvo u maloprodaji je poželjno, ali nije obavezno;
  • Prednost imaju osobe sa iskustvom u prodaji zavesa, drapera, tapeta, rolo mehanizama…;
  • Pozitivan pristup timskom radu;
  • Ambiciozni i kreativni ljudi koji imaju sposobnost učenja i usavršavanja veština u traženoj oblasti;
  • Posedovanje osnovnih znanja vezano za izradu ponude, profakture, e-fakture;
  • Položen vozački ispit i iskustvo u vožnji.

Opis posla:

  • Prodaja nameštaja, drapera, tapeta, rolo mehanizama, tepiha i svega što spada u opremanje enterijera;
  • Aktivno učestvovanje u izradi svih kreativnih rešenja;
  • Rad sa klijentima od idejnog rešenja do zaključenja prodaje;
  • Izrada prezentacija i predstavljanje klijentima;
  • Rad u novootvorenim ekskluzivnim salonima u naselju West 65, Novi Beograd i TC Galerija.

Naša kompanija nudi:

  • Lep, kreativan, dinamičan i komunikativan posao;
  • Mogućnost napredovanja, usavršavanja i svestrane edukacije;
  • Dobri finansijski uslovi koji zavise od vas samih;
  • Nakon probnog perioda, mogućnost izazovne zarade;
  • Siguran i stabilan posao u firmi koja posluje 22 godine;
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme, nakon probnog rada;
  • Paket privatnog zdravstvenog osiguranja i druge pogodnosti.

Kontakt adresa i telefon

Vaš CV i portfolio (do 10 MB) možete poslati na [email protected], a dodatne informacije na broj 063 264 103. Konkurs je otvoren  mesec dana, odnosno do petka, 1. novembra 2024. godine.

Postani deo Gradnja zajednice

Najnovije vesti s našeg portala svakog petka u vašem sandučetu.

Srodni tekstovi

Ostavite odgovor

Obavezna polja *